• 0

Hakkımızda

Bir söz vardır “Başarmak için önce hayal et”…

Mavi Grup’un hikayesi de böyle başladı. 2010 Yılında Muğla – Fethiye’de küçücük bir ofiste Mavi Grup ismini bulduğumuzda birçok şey sadece hayaldi. 8 Yıldır gece – gündüz demeden emek verdiğimiz Mavi Grup bugün Ticaret, Turizm, Emlak, İnşaat, Gıda, Tekstil sektörlerinde faaliyet gösteren binlerce mutlu müşterisi olan ve yeni hedeflere yönelen bir firma haline geldi.

 

Geçmişten bugüne baktığımızda gelinen noktadaki başarının en büyük nedeni ” ticarete güven her geçen gün azalırken” Mavi Grup’un hizmet verdiği faliyetlerine güven her geçen gün arttı.

 

Bugün Turizm alanında www.rezervasyonyap.com.tr, www.fethiyedetatil.com, www.islamitatilevleri.com ve www.blueyachtcharter.com internet siteleriyle sizlere çok farklı bir tatil yaşatıyoruz. Muğla – Fethiye’deki ofisimizde sizi konuk edip bütün emlak – yatırım danışmanlığını üstleniyor, size daha iyi bir kazancın yolunu açıyoruz…

 

 

Her şeyden önce “İşimizi Gerçekten Severek Yapıyoruz”….

 

” Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz…” Yapmaya çalıştığımız işlerin zor bir iş olduğunu biliyoruz ve 8 yılda ciddi deneyim kazandık. Artık hangi sorunların çıkabileceğini bildiğimiz için öncesinden önlemler alıyoruz ve sorunların nasıl çözülebileceğine yoğunlaşıyoruz. Bahaneler değil çözümler üretiyoruz.

 

Mavi Grup’u farklı kılan tüm özellikler bunlar değil, bizi daha yakından tanıdığınızda neden farklı olduğumuzu çok daha iyi anlayacaksınız.

 

MAVİ GRUP