Fethiye Atv Turu

Fethiye, Muğla

Yorum yok 0 yorumdan
0/5
%0 müşteri memnuniyeti

Süre

3 Saat

Tip

Günübirlik Turlar

Grup Büyüklüğü

14 kişi

Bölge

Fethiye

Açıklama

Fethiye Atv Turu, Fethiye atv safari turunda, tarihi Kayaköy’de tozlu ve çamurlu patika yollarda macera ve adrenalin dolu bir gün sizi bekliyor. Ehliyet ve Tecrübe gerektirmeyen bu turda motorlar 4 tekerlekli ve otomatik vitestir. Otellerinizden servisimizle alındıktan sonra tur başlangıç noktası olan özel parkurumuza varılıyor. 

Atv safari turu Kayaköy mevkinde ki ormanlık alanda bulunan bölgenin en büyük doğal parkurunda gerçekleşmektedir. Burada ki kısa bir eğitim sürüşünden sonra extreme dolu macera başlıyor.  Atv motor turunda isterseniz tek motora 2 kişi yada tek kişi olarak motorları sürebiliyorsunuz. Motor ekipmanları ve otelden servis tur ücretine dahildir. Siz konuklarımız tur bitiminden sonra yine otellerinize servis aracımızla bırakılarak macera dolu turunuz sonlanıyor.

Bu tur için toplam 3 saat zaman ayırmanız yeterlidir. Gün içerisinde üç farklı zamanda düzenlenen turumuza hangi zaman dilimi size uygunsa o saati tercih ederek rezervasyon yaptırabiliyorsunuz. 14 yaşından küçüklerin  ve rutin rahatsızlığı olanların bu tura katılmasını tavsiye etmiyoruz.

Fethiye Atv Safari Turu Tavsiyeleri

Ölüdeniz atv safari turu tozlu ve çamurlu yollarda düzenlendiği için yanınızda yedek kıyafet getirmenizi tavsiye ederiz. Motor turuna başlamadan önce mutlaka görevlilerin verdiği güvenlik ekipmanlarını takmanızı öneriyoruz. Eğer aşırı sıcak ile probleminiz varsa, sabah yada akşamüstü saatlerinde ki tura katılmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca bu adrenalin dolu günü unutulmaz bir anıya çevirmek isterseniz küçük bir ücret vererek profesyonel olarak yapılan fotoğraf çekimlerini satın alabilirsiniz.

Tur Saatlerimiz:

10.00

14.00

16.00

Servis İçin Bilgilendirme;

Seans saatinizden,

Çalış Bölgesi için  1 Saat Öncesi

Ovacık,Hisarönü, Ölüdeniz için 30 dk öncesi durakta olmalısınız.

2 Adet Parkur bulunmaktadır. 1. parkur 25 dk ardından 10 dk mola verilir. 2.parkur olan Dağ parkuru 35 dk dır.

Single  (175 Cc) 900 TL

Double ( 175 Cc) 1400 TL

Single (300 Cc) 1600 TL

Double ( 300 Cc) 2000 TL

Sözleşmeyi İncelemek için Tıklayınız.

Tur Bölgesi

Fethiye, Muğla

Yorum

0/5
Yorum yok
Bu ilanda 0 yorum var
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Fena Değil
0
Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için üye girişi yapmalısınız.
ücret 900₺

Ekstra Ücret:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
ücret
900₺
0 Yorum