Bodrum Acı Ot Festivali

Bodrum, Muğla, Türkiye

Yorum Yok 0 yorumdan
0/5
% 0 misafir yorumu

Süre

1 Gün

Tur Tipi

Festival Turları

Grup Büyüklüğü

30 kişi

Bölge

Bodrum

Açıklama

Sabah 05.00 ‘de hareket noktamızda değerli misafirlerimizle buluşuyoruz. Rotamız olan Bodrum’a doğru ilerliyoruz. Yolculuğumuz Kızılyaka’ya varınca kahvaltımızı molamızı veriyoruz. Çaylarımızı yudumladıktan sonra Gökova Körfezi’nin eşsiz manzarasını izleyerek Bodrum’a gidiyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculuğun ardından Gökçeler Kanyonu’nda kahve molası veriyoruz. Defne ağaçlarının ferahlatan kokusuyla huzur buluyoruz. Bu kısa yürüyüş neticesinde İncirliin Mağarasına varıyoruz. İçindeki jeolojik oluşumlar, 8 bin yıllık tarihi kalıntılar ve doğal güzellikleriyle dikkati çeken Muğla’nın Milas ilçesindeki  bu mağara, yılda 20 bin turist ağırlıyor. Milas Kaymakamlığı’nın hazırladığı projeyle yürüyüş parkuru, ışıklandırma ve güvenlik çalışması yapılarak yerli ve yabancı turistlerin ziyaretine açılan İncirliin Mağarası, Antalya’nın Alanya ilçesindeki Damlataş Mağarası’na benzerliğiyle dikkati çekicidir.

Yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yol üzerinde Sanat Güneşimiz Zeki Müren’in yaşadığı müze evini ziyaret ediyoruz. Yolumuza Ortakent üzerindeki Halikarnas Tiyatrosu’na uğrayarak devam etmekteyiz.

Ve nihayet farklı lezzetlerin, gurmeler için tam bir şölen olan Acı Ot Festivali alanına varıyoruz. Dilerseniz değişik otlarla yapılan yemeklerden tadabilirsiniz. Festival alanındaki etkinlikler, dans gösterileri, stantlar geziliyor.

Yavaştan Fethiye’ye doğru dönüş yolculuğumuz başlıyor. Dönüş yolunda Muğla’da belirlenen tesiste yemek molası veriyoruz dileyen konuklarımız yemek yiyebilir.

( Ekstra)

Tur Bölgesi

Bodrum, Muğla, Türkiye

Yorumlar

0/5
Yorum Yok
Bu ilanda 0 yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
Ortalama
0
Fena Değil
0
Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekmektedir.
En düşük* 0₺

Ekstra Ücretler:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
En düşük*
0₺
0 Yorum
Mesaj {{unread_count}}
Chat with: {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

You: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}