Fethiye Rafting Turu

Fethiye, Muğla

Yorum yok 0 yorumdan
0/5
%0 müşteri memnuniyeti

Süre

2 Saat

Tip

Günübirlik Turlar

Grup Büyüklüğü

15 kişi

Bölge

Fethiye

Açıklama

Fethiye çıkışlı rafting turu.

Adrenalin duygusunu derin vadilerde akan soğuk sularda tatma fırsatı... Dalaman nehrinin azgın sularında bu duyguyu yaşarken çığlıklarınıza hakim olamayacaksınız. Hiç bir ön deneyim gerektirmeyen bu eğlence, macera dolu rafting turumuzda nehir rehberiniz ile büyük dalgalarla boğuşacaksınız. Dalaman çayının serin ve azgın suları sizleri bekliyor. Diğer macera sever ve doğa tutkunlarıyla bu deneyimi yaşamaya hazır olun.

Rafting, Fethiye'deki ekstrem gezilerin başında gelir. Damarlarınıza adrenalinin pompalandığı, bütün gün süren bir aktivitedir. Deepblue, en iyi profesyonel rehberlerle size bölgedeki en iyi rotasında, Dalaman Çayında rafting aktivitesini sunar. Tur, sabah erkenden otellerinizden alınmanızla başlar. Daha sonra Fethiye'den ayrılır ve ücretsiz geleneksel köy kahvaltınızın tadını çıkaracağınız Akköprü'ye varırsınız. Kahvaltı vakti bittikten sonra başlangıç ​​noktasına geçilir.

Ekip üyelerimiz size ihtiyacınız olan tüm ekipmanı- kasklar, can yelekleri, su ayakkabısı ve kürekleri- verir. Profesyonel rehberlerimiz size detaylı bilgileri verir ve raftinge başlamadan önce temel eğitimi tamamlamış olursunuz. 16 kilometre olan Dalaman Çayı'nın en uzun rotasında bu keyifli deneyimi yaşıyoruz.  Dalaman Çayı,   3 + -4 seviyeli bir nehir olarak kabul edilir , bu da ne kolay ne de zor olduğu anlamına gelir. Rehberinizin talimatlarını takip ettiğiniz sürece, tamamen güvende olacaksınız.

Rafting seansımız yaklaşık 2,5 saat sürmektedir, ayrıca nehirde yüzmek için zamanınız da olacaktır. Raftingin sonunda restoranımıza geleceksiniz. Öğle yemeği de paketimize dahil olup tavuk, pilav ve salatadan oluşmaktadır. Öğle yemeğinden sonra rafting yaparken çekilen fotoğraf ve videolarınızı görmek için vaktiniz olacak. Sonrasında otellerinize doğru yola çıkıp günü sonlandırıyoruz. Gün sonunda unutulmaz anılar ve adrenalin dolu bir deneyime sahip olacaksınız!

Alış Noktaları

Oludeniz :07:15

Hisaronu : 07:50

Ovacık :07:50

Fethiye :08:00

Liberty Hotels Lykia :07:00

Calıs:08:15

Majesty Tuana Club Hotel :08:30

Letoonia Club Hotel: 07:45

Sözleşmeyi İncelemek için Tıklayınız.

Tur Bölgesi

Fethiye, Muğla

Yorum

0/5
Yorum yok
Bu ilanda 0 yorum var
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Fena Değil
0
Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için üye girişi yapmalısınız.
ücret 0₺

Ekstra Ücret:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
ücret
0₺
0 Yorum