Ölüdeniz Aquapark

Ölüdeniz, Fethiye, Muğla

Yorum yok 0 yorumdan
0/5
%0 müşteri memnuniyeti

Süre

12 Saat

Tip

Günübirlik Turlar

Grup Büyüklüğü

100 kişi

Bölge

Ölüdeniz

Açıklama

Misafirlerimiz tesisimize 1km mesafede bulunan (Araç ile 4 dk, yaya olarak 15 dk sürmektedir.) Fethiye’nin en büyük temalı su parkı olan Orka World Waterpark`ta bütün gün keyifli vakit geçirebilirler. Orka World Hotel misafirlerine giriş ücretsiz olup otelden belirli saatlerde ücretsiz transfer imkanı sunulmaktadır.  Ayrıca su parkı bünyesindeki bütün aktivitelerden faydalanabilirler.

18.000 m² alana temalandırılmış olarak kurulan Waterparkımızda;

13 Kaydırak (7 tanesi çocuk ve yetişkin kullanımına uygun olarak, 5 tanesi sadece çocuk kullanımına uygun olarak, 1 kaydırak ise sadece yetişkin kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.) 4 Havuz, Muhteşem Mayan Dalga Havuzu, Volcano Şelale Havuzu, Sıçrama (Splash Zone) Alanı, Çocuk Krallığı (Kids Kingdom), 450 m Tembel Nehir (Lazy River), 4 V.I.P. Kabana, Agrabah Fast Food Alanı, Yasmine Cafe, 2 Farklı Konsept Icon Bar ve Tiki Bar, Aperatif Yiyecek Alanları, Orka World Sahne, Market, Hediyelik Eşya, Satış Ofisleri, Doktor ve büyük bir alana sahip Soyunma ve Duş Alanları & Dolaplar ve daha birçok keyifle vakit geçireceğiniz yerler bulunmaktadır.

Parkımızdaki tüm kaydırak ve havuz kullanımları misafir can güvenliği açısından boy ve kilo kısıtlamaları içermektedir ve bu kısıtlamalar üretici firma standartları gereği herhangi bir şekilde esnetilemez veya değiştirilemez.

Yapılacak extra harcamalar için bilekliklere park içerisindeki 2 cash point noktasında (gişe arkası, Icon Bar) bakiye yükleme işlemi yapılabilmektedir. Waterpark içerisinde yapılacak tüm harcamalarda bileklik kullanılmaktadır.

Orka World Waterpark çalışma saatleri her gün 10:00 – 18:00 dir.

Waterparkta alınan tüm yiyecek ve içecekler extra ücretlidir.

Dışarıdan Yiyecek ve İçecek getirilmemektedir.

Evcil hayvan alınmamaktadır.

Ücretlendirme : 

0-3 Yaş : ücretsiz

4-11 Yaş : 20£

12 Yaş üstü : 25£

Sözleşmeyi İncelemek için Tıklayınız.

Tur Bölgesi

Ölüdeniz, Fethiye, Muğla

Yorum

0/5
Yorum yok
Bu ilanda 0 yorum var
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Fena Değil
0
Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için üye girişi yapmalısınız.
ücret 1.050₺

Ekstra Ücret:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
ücret
1.050₺
0 Yorum