Ölüdeniz Tekne Turu

Ölüdeniz, Fethiye, Muğla

Yorum yok 0 yorumdan
0/5
%0 müşteri memnuniyeti

Süre

8 Saat

Tip

Günübirlik Turlar

Grup Büyüklüğü

100 kişi

Bölge

Ölüdeniz

Açıklama

Ölüdeniz Tekne Turu, namı dünyanın dört bir yanına yayılmış muhteşem Fethiye’de katılmadan dönülmemesi gereken enfes bir programdır. Fethiye’deki tatilini dopdolu bir etkinlikle taçlandırıp onu unutulmaz kılmak isteyen yerli yabancı pek çok turistin en popüler seçeneklerinden biri olan bu tekne turu, eminiz ki sizin için de huzurlu ve eğlenceli saatleri birbiri ardına sıralayacak!

Ölüdeniz Tekne Turu Hakkında Tüm Detaylar

Düzenlediğimiz tur ile ilgili bilmek istediğiniz detayları anlatmaya başlamadan önce en genel hatlarıyla Ölüdeniz’de düzenlenen tekne turu konseptinden bahsederek sizi neyin beklediği ile ilgili bir fikir vermek istiyoruz. Daha önce hiç böyle bir maceraya atılmamış da olabilirsiniz, defalarca derinlere açılmış da olabilirsiniz; bizce her halükarda bu tur sizin için gerçekten hatırlanmaya değer bir anı olarak kalacak.

Turumuz, Fethiye’nin en ünlü yüzme ve gezi noktalarından biri olan Ölüdeniz’in iskelesinden hareket edilip masmavi sulara açılarak başlar ve civardaki koylara, adalara, plajlara ya da kıyılara uğrayarak devam eder. Yaklaşık 6-7 saatlik program boyunca bu farklı yüzme noktalarında molalar verilir. Buralardaki mola süresi boyunca ister vücudunuzu tazeleyecek sularla buluşursunuz, ister güvertede güneşlenerek teninize tatlı bir bronzluk kazandırırsınız; seçim sizindir.

Üstelik siz dilediğiniz gibi berrak suların, güneşin, temiz havanın yahut güvertede sevdiklerinizle doyasıya eğlenmenin tadını çıkarırken herkesin kolaylıkla ulaşım sağlayabildiği plajları dolduran muazzam kalabalık ve bu kalabalığın beraberinde getirdi karmaşa, gürültü ve yer bulma çilesi sizden fersah fersah ötededir.

Ücret İçinde

Öğle Yemeği
Rehberlik Hizmeti
Sözleşmeyi İncelemek için Tıklayınız.

Tur Bölgesi

Ölüdeniz, Fethiye, Muğla

Yorum

0/5
Yorum yok
Bu ilanda 0 yorum var
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Fena Değil
0
Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için üye girişi yapmalısınız.
ücret 1.000₺

Ekstra Ücret:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
ücret
1.000₺
0 Yorum